Intalniri Inregistrare Contul Meu Cautare Contact Reguli 491 useri online

Dame De Companie Din Iasi


patrik_67
Femeie, 42 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
imi place tot ce nu este vulgar..urat..rau..minciuna..ura. Ador lucrurile simple dar frumoase..oamenii care stiu cand si de ce sa zambeasca...Vreau o discutie interesanta, un schimb de ganduri, un barbat, un iubit....sau poate doar o aventura....sau … NU RASPUND DECAT CELOR CARE AU AFISATA POZA IN PROFIL SI CARE SUNT DIN BUCURESTI!!!!!!!! Nu va mirati si nu ma judecati, asta sunt si asta caut !

mary4048
Femeie, 51 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
Dinamica,placuta,isteatza,..nu va inghesuiti..;))copiii sub 35 de ani..stati bland..nu raspund la provocari..
am atasat cateva poze..sunt poate o idee mai slabutza acuma..;D..dieta este de vina..ahh..si suferinta din dragoste slabeste..aviz doamnelor!!
probabil ca ceea ce caut nu voi gasi niciodata..barbatul care sa ma accepte asa cum sunt,sa-mi fie aproape cand am nevoie..sa-i fiu aproape cand are nevoie...cineva langa care ,sa imbatranesc frumos...dar daca nu voi gasi am sa ma multumesc si cu singuratatea...
Mihaela98
Femeie, 24 ani
Necasatorit(a)
Constanta
Romania
Se vede din poza
Placut..
Un barbat care sa inteleaga
Jasmin_007
Femeie, 37 ani
Necasatorit(a)
Mures
Romania
am din toate cate putin:):):)..descopera....

* ANA73
Femeie, 47 ani
Necasatorit(a)
Constanta
Romania
Vesela,sociabila,ancorata in realitate
Miniona
Un barbat sincer,calm,cerebral pentru o relatie serioasa,de viitor,din Constanta si de varsta apropiata. Nu ma intereseaza barbatii casatoriti sau implicati intr-o relatie!
maria1943
Femeie, 64 ani
Necasatorit(a)
Bacau
Romania
sunt singura ,de aceea sunt aici pentru a-mi gasi prieteni sinceri ca mine ,sunt sanatoasa ,o persoana activa,vesela , romantica,plina de viata ,nu sunt materialista ,sunt o buna gospodin si o buna soferita ,cine vrea ma poate testa am un suflet bun
pentru virsta mea arat bine ,asa imi spun cei din jur si cei care m-au vazut ,cine este curios ma poate vedea pe poze ,sau in web,sau...........realitate
sa aiba un suflet bun ,si sa-mi corespunda cit de cit ,nu agresiv , un barbat normal mai inalt ca mine si tot plinut sa fim in ton
dolfy_cluj
Femeie, 41 ani
Necasatorit(a)
Cluj
Romania
Cine sunt? …o persoana de o sensibilitate deosebita, un suflet pur si in acelasi timp plin de iubire si pasiune, o fiinta plina de feminitate si expresivitate, ingenua si totusi „salbatica” in anumite momente… si cu toate astea o fiinta neimplinita pentru ca inca nu te-a intalnit pe Tine – dar nu crezi ca e mai incitant sa ma „descoperi” Tu?
De multe ori consider ca viata a fost nedreapta cu mine… si stii de ce? – pentru ca ma aflu intr-un scaun cu rotile in urma unui accident… dar, stai linistit, acest minus (care va disparea curand din viata mea) este compensat de multe, multe plusuri… asa ca, nu-ti fie frica, arunca-te in valurile vietii mele si nu vei regreta!
Te caut pe tine, care sa ma-nvalui in iubirea ta, care sa fii un barbat plin de masculinitate, atletic, plin de tandrete si romantism, fin si elegant, inteligent si cult… o „mixtura” perfecta intre ceea ce defineste „un tip bine” si un „suflet mare”... existi? –daca Da, intra in viata mea si nu vei regreta…
pussycatsweet
Femeie, 21 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
Imi place..imi place sa mi imaginez ca sunt in viata,din cand in cand,din ploaie-n ploaie si din inzepezire-n inzapezire,imi place sa cred ca exista puteri mai inalte decat ratiunea..imi place ca pot insa crede in aripi nevazute..Imi place ca dupa soare,apare luna ,ca dupa ceea ce stiu apare ceea ce nu stiu,imi place ca evidentul se ascunde dupa picaturile de lumina..Apusul..imi place ca exista oameni pe care-i pot ura pe atat pe cat ii pot iubii si ca exista timp care-mi ofera posibilitatea asta...imi place ca inca mai pot crede ca orice este posibil ...ca binele poate fi rau si nimicul poate fi totul..imi place ca exista oameni care se gandesc la mine ..imi place ca sunt singura si pot exprima atatea lucruri...\"In zadar fugim de ceea ce ne este drag, imaginea sa, mai iute decat marea si vanturile, ne urmareste pana la capatul lumii si oriunde am merge vom duce cu noi ceea ce ne ajuta sa traim...E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie,e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie...Nu exista nimic, nici macar pe jumatate, atat de dulce in viata Decat visul de iubire al unui tanar..Cine are capacitatea de a se indragosti, poate avea mereu incredere in iubire si in valoarea omului de care s-a indragostit..Pastreaza aceasta amintire a timpului care mai tarziu iti va oferi clipe de fericire, si nu uita ca in trecutul vietii tale m-ai cunoscut pe mine...Iubirea e tot ce dorim, iar in final e tot ce-am avut...O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara..si cum af fi anul acela??..trist..ar fi parca fara viata..trebuie sa ne lasam iubiti si sa iubim cu aceeasi intensitate ..doar asta ne face viata mult mai frumoasa....sa avem pe umarul cui plange...sa ne zambim unuia altuia atunci cand gresim...Dragostea este intelepciunea nebunului si nebunia inteleptului..Iubirea te face sa plangi cand inca nu stii ce sunt lacrimile, iubirea te face sa razi in intunecimea noptii, purtandut-i visele pe aripile de fum ale zarilor..O dragoste generoasa isi are intotdeauna testamentul pregatit din timp...Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul... rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bucurie, sa iubesti inseamna sa te oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de soare..Iubesti pe cineva atunci cand ai ajuns sa vrei sa-i dai ceea ce ai mai bun si hotarasti sa i te dai pe tine insuti...Dragostea este o iluzie optica ce duce la orbire, o multitudine de calitati si chiar defecte mblsmate ntr-un trup cu umbre si oglindiri irezistibile... Dragostea poate fi TOTUL sau NIMIC... alegerea iubire, e numai a ta! ..Sa intelegi ca nimic nu are sens,sa intelegi ca lumina este doar lumina..iar cuvantul o alta durere..Sa te simti cea mai sigura creatura din lume.Ultimul glas ragusit al sperantei sa-si sopteasca in tine multele-i cuvinte ramase..sa ramai in mijlocul furtunii gol,atat de gol incat sa nici nu te poti recunoaste in oglinda.Care sa-ti fie ultima idee,care sa-ti fie ultimul gand,acela care sa coincida in sine uitarea cea din urma?Ce te simti in varful celui mai inalt munte?..Zeu?..Dorinta?..poate doar linistea cea mare s-o gasesti..poate ca acolo nimic nu se opune nimicului si inutilitatii..poate ca acolo vei fii un inger parasit de credinta..Cum ai putea uita de tine in locul cel mai apropiat de stele?...Eu incerc sa simplific sa aduc muntele la mine in suflet,sa incerc cu o pana de vultur sa dobor aerul cu loviturile mele orgolioase si pline de incredere oarba..asa sunt eu....Daca nu ma gandesc decat la tine inseamna ca te iubesc ? Daca te visez in fiecare noapte inseamana ca te iubesc ? Daca vreau sa fiu numai cu tine, singuri inseamna ca te iubesc ? Eu cre\'ca te iubesc tu ce crezi ? Invatati sa lasati pe chipul vostru sa infloreasca un zambet. Este darul pe care-l oferiti aproapelui, este darul pe care-l oferiti intregului Univers!Si daca doua inimi singuratice si-au dat pentru prima oara \'mana\' pt a forma ceva atat de frumos,numit DRAGOSTE,atunci Cupidon si-a indeplinit menirea!Dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au privilegiul de a-i descoperi puterea.Daca in drumul tau spre fericire vei suferi, plange muntilor, nu plange omului caci compatimirea lui e o ironie amara! Intelepciunea se dobandeste prin experienta... Incearca sa imparti si altora bucuria pe care ai gustat-o, facandu-i si pe ei fericiti...Iubirea e un sarut furat, un zambet inocent, o imbratisare patimasa... si un suflet smuls din piept...Adevarul esti tu insuti; ceea ce vezi ziua este un vis de zi, ceea ce vezi in somn este un vis de noapte...dar nu inceta niciodata sa zambesti :)..Dreptatea poate sa ne avertizeze asupra ceea ce este bine sa evitam; insa doar inima ne spune ceea ce este mai potrivit sa facem...Iubirea e un strop de lumina, un stop de poezie curata a inimii, si restul ...nebunie! Iubeste doar...
ma consider o fata normala.....
comunicare intelegere....
blondina26xxx
Femeie, 26 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
Cine ma vrea ma place asa !
Placut !
Un barbat !
anaanais
Femeie, 27 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
exista pasiune,daca exista comunicare si tandrete
asa cum reiese din pozele postate
adinaaaa
Femeie, 20 ani
Necasatorit(a)
Sibiu
Romania
ce sa spun.. sunt o fire sociabila:-?? .. si imi plc sa ma distrez cu pr :d/
intra si vei afla;;)
un barbat frumos:xcuminte:x
inger_rebel
Femeie, 37 ani
Necasatorit(a)
Buzau
Romania
Persoana dinamica, plina de viata, cu simtul umorului, optimista, mereu zambitoare.

noty_girl_2006
Femeie, 21 ani
Necasatorit(a)
Dambovita
Romania
Ma consider o tipa sexy,frumoasa,desteapta si cu capul pe umeri....vrei sa ma cunoasti?
placut
un tip sincer,dragutz si care stie sa ma pretuieasca pt ceea ce sunt nu pt cum arat....cer prea mult?
nadine
Femeie, 32 ani
Necasatorit(a)
Maramures
Romania
inabordabila uneori,dar timida si linistita...
placut
acel cineva cu ale carui defecte sa pot traii..
alyynav
Femeie, 31 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania

atletica
barbat sincer si tandru
* Carla41
Femeie, 41 ani
Casatorit(a)
Constanta
Romania
Sunt o satena in cautarea unei femei disponibila si singura !!!
satena, 1.65, verzi
Caut o femeie din cta, dispusa la intalniri amoroase intre noi doua, si cu participarea sotului meu,dispunem de locatie si ambient discret!!
* Alerim84
Femeie, 50 ani
Necasatorit(a)
Satu Mare
Romania
Sunt o fire timida, chiar daca poate din exterior par sa fiu altfel, am o inima imensa daca stii sa o castigi.. sunt deschisa aproape la orice... daca vrei sa ma cunosti mai bine, cauta-ma si ma vei gasii!
sunt o femeie cu forme xxL adica mai pe scurt, ai pe ce sa pui mana
caut prietenii, amicitie, relatie, aventuri orice.. si in final ce-o fi sa fie, sa iasa bine!
Eliza_sweet
Femeie, 24 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
Sunt o persoana un pic cam timida de fel dar sunt foarte deschisa cu cei din jur in momentul in care ajung sa ii cunosc.Sunt foarte sociabila,o persoana foarte deschisa la nou si foarte optimista
Sunt o miniona blonda
Caut persoane care sa ma ajute sa ies in lume,persoane cu care sa ma distrez si care sa ma invete cate ceva.
magma66
Femeie, 42 ani
Necasatorit(a)
Bihor
Romania
"To really love a woman Let her hold you - til ya know how she needs to be touched You've gotta breathe her - really taste her Til you can feel her in your blood" - Bryan Adams

diana69
Femeie, 26 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
good girl
atletic
caut ceva, nu stiu daca o sa gasesc
* marinutamaria
Femeie, 21 ani
Necasatorit(a)
Dambovita
Romania
sunt o fata foarte ok imi place sa ma distrez si sa traiesc viata la maxim id mes ca numele va poooop
fizic sunt ok prietenele ma invidiaza
caut pe cineva care stie sa se distreze si care ar da orice sa fiu fericita id ca numele de aici va poop
adinaangelina20
Femeie, 22 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
SUNT O FATA DESCHISA SEXXY SI SEDUCATOARE
CORPOLENTA OCHII ALBASTRI PAR LUNG SEXXY
damarisana
Femeie, 43 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
Buna ! Daca vrei sa ma cunosti las asta in grija ta. Afla ca nu iti voi spune nimic despre mine.Hmmmm...nu-ti dau nici un indiciu..:)))))))) Oricum sunt o fata simpatica cu foarte mult umor si plina de viata. Upssss ti-am dat un indiciu..dar uite ca ma fac rea si nu-ti mai zic nimic.:))) Pupici :)))

zeita
Femeie, 19 ani
Necasatorit(a)
Mehedinti
Romania


* Pamela Sexy
Femeie, 20 ani
Necasatorit(a)
Botosani
Romania
Din punctul meu de vedere sunt o fata frumoasa
-
Adinus
Femeie, 32 ani
Necasatorit(a)
Harghita
Romania
normala............eh nu sunt modesta,dar nici infumurata va las pe voi sa apreciati ca eu sunt increzatoare in mine.....si ma cunosc

andreea_bc
Femeie, 22 ani
Necasatorit(a)
Bacau
Romania
Surazatoare,joviala,vorbareata chiar..dar in acelasi timp incapatanata si irascibila.Imi plac schimbarile si provocarile,pericolul si infruntarea.Ma plictisesc foarte repede si nu sunt prea sensibila,asa ca nu ma agasati cu vaicareli sau discutii lungi si subtile.Daca esti o fire dinamica si vesela...ai toate sansele sa legi o relatie buna cu mine.

* Miruna23sexy
Femeie, 25 ani
Necasatorit(a)
Braila
Romania
Buna sunt Miruna o fata sexy imi place sa ma distrez
Sunt dulce
imi place sa imi petrec timpul n compania bărbaților
* darksweet
Femeie, 20 ani
Necasatorit(a)
Bacau
Romania
Ma consider o fata destul de ok,dar va las pe voi sa ma descoperiti.
Am ochii caprui,[arul saten si sper sa ma placeti din acest punct de vedere.
Sunt in cautare de baieti seriosi si simpatici.
* adina33
Femeie, 34 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
Bruneta, draguta...

*blondina*
Femeie, 37 ani
Necasatorit(a)
Teleorman
Romania
O TIPA DRAGUTA SI DE VIATA

nana28
Femeie, 29 ani
Necasatorit(a)
Constanta
Romania
mi place sa rad, sa glumesc, sa ma plimb, sa traiesc...tot ce imi ofera viata frumos este bine primit!
placut
Caut UN barbat sa imi fie cel mai bun prieten, amant si sot (pentru cei care nu au inteles le vreau pe toate trei de la o singura persoana). vreau un "open mind" DOAR DIN CONSTANTA!nu suport distanta
* dj yana
Femeie, 20 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
imi place sa traiesc clipa!caut persoana simpla sincera si care sa stie ce vrea de la viata.sunt o persoana sincera si cu simtul umorului,vreau un barbat demn de mine sa ma poata face fericita din toate punctele de vedere!!!!
sunt super ok!
un barbat care stie ce vrea de la viata...
dalmira96
Femeie, 26 ani
Necasatorit(a)
Brasov
Romania
VIATZA ESTE CALATORIA DIN PUNCTUL "EU"IN PUNCTUL "NOI"
domnisoara care vara iese cand se lasa seara...... ......
special @@@------->>> shot
* tatyana_bad_girl
Femeie, 19 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
cred eu ca arat destul de bn...desi st km mititik....

rarrysa
Femeie, 23 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
sunt o tipa draguta amuzanta si deloc suparacioasa imi place sa imi fac multi prieteni si mai ales sunt nebuna dupa aventuri de ori ce fel in special cele amoroase
eu ma plac si ma iubesc asa cum sunt acum depide de tine daca o sa iti intru la sufletel::*:*:*:)))
caut un barbat sa ma iubeasca sa ma sustina in tot cea ce doresc sa fac si sa ma ajute din toate punctele de vedere indiferent ca este la o tema la care nu ma descurc la mancare curatenie sau pur si simplu la shoping:))) am uitat sa specific iubesc,sunt inebunita dupa barbati mai invarsta
UnaUrata
Femeie, 28 ani
Necasatorit(a)
Valcea
Romania
Sunt o persoana vesela....cel putin din cate stiu eu..... nu am avut plangeri pana acum:D
Asa cum ma vedetzi..... nimic in plus nimic in minus....Sper...
Nu caut barbatul ideal sau perfect.... decat pe cel care stie sa respecte femeia.... sa o aprecieze...si sa nu conteze aspectul fizic atat de mult! Cine mizeaza pe estetica este un om pierdut... de fapt un nimic pentru mine!
* miky.qt
Femeie, 31 ani
Necasatorit(a)
Braila
Romania
Sunt o persoana lipsita de inhibitii care isi traieste viata asa cum doreste, dupa propriile reguli.
Nu stiu cat sunt de frumoasa, dar sigur nu sunt urata. Cei din jurul meu mi-au spus-o.
Caut pe cineva dornica sa-si traiasca viata dupa cum ii dicteaza inima si corpul.
* Mirelao6o9
Femeie, 22 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania


manuchi
Femeie, 29 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania


sex
tantza
Femeie, 43 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
ce sa zic despre mine....sunt si eu o fata careia ii place distractia si kre e in kutare de noi prieteni......km atat....vom discuta mai in detaliu in curand......:*

evagrina
Femeie, 33 ani
Necasatorit(a)
Dambovita
Romania
sunt o fata super draguta asa k nu ratati ocazia va astept sa va invat lectii de viatza!ciao!

* Valenty
Femeie, 54 ani
Necasatorit(a)
Constanta
Romania
Sunt perfecţionistă ,nu mi place să fac lucrurile de mntuiala şi ţin la detalii.Am o memorie extraordinară şi ţin minte şi cele mai neinteresante lucruri,deci dacă avem vreun conflict fii sigur că o să ţin minte şi peste 10 ani.Cu toate astea ,iert uşor.Nu sunt genul de persoană care să stea prea mult supărată.Eu iert,dar nu uit.mi plac chestiile draguţe ,mi plac obiectele mici cu mare ncărcătură emoţionala.Sunt optimistă şi mă consider o persoană norocoasă din multe puncte de vedere.Sunt veselă n cea mai mare parte a timpului si pot să spun că am făcut un hobby din a-i face pe ceilalţi să rda.Mă consider o persoană echilibrata,nu mi plac extremele de niciun fel.
O femeie normala
Caut o fericire mica mica de care ma pot bucura de ea
* nadiaroga
Femeie, 22 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Republica Moldova
sunt studetnat anul 3 relatii internationale universitatea de stat din moldova
ochi caprui,parul saten,lung 1.70
ceva interesant
* Angy77
Femeie, 45 ani
Necasatorit(a)
Suceava
Romania
Sunt o fire sufletistă, cu bun simt, recent divorțată , mi place tot ce e frumos,doresc sa cunosc ce e iubirea ,sa iubesc și sa fiu iubita., și sa gust din plin fericirea.
Aspect fizic plăcut
Bărbat educat , cu bun simt, sufletist , sa nu fie căsătorit, sa vrea o relație serioasă , nu vreau aventuri , sa fie puțin romantic , sa fie o fire liniștita nu vulcanică ,sa și dorească o relație serioasă .
* Sonya88
Femeie, 32 ani
Necasatorit(a)
Constanta
Romania
O fire dinamica draguta
Placut forme rubesiene
Caut distractie cu domni
* Rebeca
Femeie, 20 ani
Necasatorit(a)
Cluj
Romania
Buna, Numele este Oros Rebeca sunt din Cluj si caut un baiat sa ma faca fericita. Iubesc pula si vreau cat mai mult sex
Arat foarte bine si sexy
Caut un baiat dornic de aventuri noi si posibil o relatie serioasa
* elizamar
Femeie, 28 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
sunt o persoana normala cu nulte defecte dar si cu multe lucruri bune
sunt blonda am ochii verzi nu sunt nici grasa nici slaba ce sa zic sunt eu
ce e nimic iesit din comun
mona_mona
Femeie, 25 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
Sunt o femeie cu bun simt si foarte comunicativa.
Sanii mei sunt extraordinari....si foarte apetisanti
dina2001
Femeie, 32 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
AMINCREDERE IN MINE SI DE ACEEA REUSESC!

adina.2014
Femeie, 36 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
o tipa accesibila cu un vocabular adecvat
bruneta inalta bust geberos
un domn manierat,discret si generos
vipalexandra91
Femeie, 24 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
frumusica :)
arat bine :)
barbat :)
Rhaisa
Femeie, 32 ani
Casatorit(a)
Dambovita
Romania
super de gasca, comunicativa, simtul umorului bine dezvoltat...