Relatii Inregistrare Contul Meu Cautare Contact Reguli 491 useri online

Fete Iasi Preturi


* noname222
Femeie, 23 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
doar eu si atat!

* pisoias20
Femeie, 21 ani
Necasatorit(a)
Constanta
Romania

finuta sexy si foarte apetisanta
barbati care stiu ce doresc si stiu sa obtina nu-mi place vorbaria inutila relatiile lungi si plicticoase intr-un cuvant.....................................veti vedea
dina2001
Femeie, 32 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
AMINCREDERE IN MINE SI DE ACEEA REUSESC!

just_alinna
Femeie, 32 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi,intelept este acela care traieste in fiecare zi ca si cum in fiecare zi si in fiecare ceas ar putea sa moara.Ce as vrea sa intalnesc? de fapt.. Oamenii se impart in doua categorii: cei care cauta sensul vietii fara sa-l gaseasca si cei care l-au gasit fara sa-l caute.
simpatica
comunicare,modestie,bun simt
maly69
Femeie, 26 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
sunt fierbinte
placut
sexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
pussycatsweet
Femeie, 21 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
Imi place..imi place sa mi imaginez ca sunt in viata,din cand in cand,din ploaie-n ploaie si din inzepezire-n inzapezire,imi place sa cred ca exista puteri mai inalte decat ratiunea..imi place ca pot insa crede in aripi nevazute..Imi place ca dupa soare,apare luna ,ca dupa ceea ce stiu apare ceea ce nu stiu,imi place ca evidentul se ascunde dupa picaturile de lumina..Apusul..imi place ca exista oameni pe care-i pot ura pe atat pe cat ii pot iubii si ca exista timp care-mi ofera posibilitatea asta...imi place ca inca mai pot crede ca orice este posibil ...ca binele poate fi rau si nimicul poate fi totul..imi place ca exista oameni care se gandesc la mine ..imi place ca sunt singura si pot exprima atatea lucruri...“\"In zadar fugim de ceea ce ne este drag, imaginea sa, mai iute decat marea si vanturile, ne urmareste pana la capatul lumii si oriunde am merge vom duce cu noi ceea ce ne ajuta sa traim...E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie,e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie...Nu exista nimic, nici macar pe jumatate, atat de dulce in viata Decat visul de iubire al unui tanar..Cine are capacitatea de a se indragosti, poate avea mereu incredere in iubire si in valoarea omului de care s-a indragostit..Pastreaza aceasta amintire a timpului care mai tarziu iti va oferi clipe de fericire, si nu uita ca in trecutul vietii tale m-ai cunoscut pe mine...Iubirea e tot ce dorim, iar in final e tot ce-am avut...O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara..si cum af fi anul acela??..trist..ar fi parca fara viata..trebuie sa ne lasam iubiti si sa iubim cu aceeasi intensitate ..doar asta ne face viata mult mai frumoasa....sa avem pe umarul cui plange...sa ne zambim unuia altuia atunci cand gresim...Dragostea este intelepciunea nebunului si nebunia inteleptului..Iubirea te face sa plangi cand inca nu stii ce sunt lacrimile, iubirea te face sa razi in intunecimea noptii, purtandut-i visele pe aripile de fum ale zarilor..O dragoste generoasa isi are intotdeauna testamentul pregatit din timp...Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul... rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bucurie, sa iubesti inseamna sa te oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de soare..Iubesti pe cineva atunci cand ai ajuns sa vrei sa-i dai ceea ce ai mai bun si hotarasti sa i te dai pe tine insuti...Dragostea este o iluzie optica ce duce la orbire, o multitudine de calitati si chiar defecte îmbálsámate într-un trup cu umbre si oglindiri irezistibile... Dragostea poate fi TOTUL sau NIMIC... alegerea iubire, e numai a ta! ..Sa intelegi ca nimic nu are sens,sa intelegi ca lumina este doar lumina..iar cuvantul o alta durere..Sa te simti cea mai sigura creatura din lume.Ultimul glas ragusit al sperantei sa-si sopteasca in tine multele-i cuvinte ramase..sa ramai in mijlocul furtunii gol,atat de gol incat sa nici nu te poti recunoaste in oglinda.Care sa-ti fie ultima idee,care sa-ti fie ultimul gand,acela care sa coincida in sine uitarea cea din urma?Ce te simti in varful celui mai inalt munte?..Zeu?..Dorinta?..poate doar linistea cea mare s-o gasesti..poate ca acolo nimic nu se opune nimicului si inutilitatii..poate ca acolo vei fii un inger parasit de credinta..Cum ai putea uita de tine in locul cel mai apropiat de stele?...Eu incerc sa simplific sa aduc muntele la mine in suflet,sa incerc cu o pana de vultur sa dobor aerul cu loviturile mele orgolioase si pline de incredere oarba..asa sunt eu....Daca nu ma gandesc decat la tine inseamna ca te iubesc ? Daca te visez in fiecare noapte inseamana ca te iubesc ? Daca vreau sa fiu numai cu tine, singuri inseamna ca te iubesc ? Eu cre\'ca te iubesc tu ce crezi ? Invatati sa lasati pe chipul vostru sa infloreasca un zambet. Este darul pe care-l oferiti aproapelui, este darul pe care-l oferiti intregului Univers!Si daca doua inimi singuratice si-au dat pentru prima oara \'mana\' pt a forma ceva atat de frumos,numit DRAGOSTE,atunci Cupidon si-a indeplinit menirea!Dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au privilegiul de a-i descoperi puterea.Daca in drumul tau spre fericire vei suferi, plange muntilor, nu plange omului caci compatimirea lui e o ironie amara! Intelepciunea se dobandeste prin experienta... Incearca sa imparti si altora bucuria pe care ai gustat-o, facandu-i si pe ei fericiti...Iubirea e un sarut furat, un zambet inocent, o imbratisare patimasa... si un suflet smuls din piept...Adevarul esti tu insuti; ceea ce vezi ziua este un vis de zi, ceea ce vezi in somn este un vis de noapte...dar nu inceta niciodata sa zambesti :)..Dreptatea poate sa ne avertizeze asupra ceea ce este bine sa evitam; insa doar inima ne spune ceea ce este mai potrivit sa facem...Iubirea e un strop de lumina, un stop de poezie curata a inimii, si restul ...nebunie! Iubeste doar...
ma consider o fata normala.....
comunicare intelegere....
catry25
Femeie, 25 ani
Necasatorit(a)
Dambovita
Romania
Mda,ar trebui sa urmeze laudele..Dar nu sunt,pt ca sunt o persoana normala,cel putin asa cred eu:)).Sunt foarte deskisa,sociabila,plina de viata,iubesc masinile puternice ai animalele.Am fost stewardesa 9 luni de zile,deci imi place sa ma plimb,sa vad lociru noi,oameni interesanti,si lucruri inedite.
Sunt dragalasha.Am 1.63cm,53 kg,un posterior asemeni shakirei,si port 3-4 la sutien.Hihi
Un barbat interesant si destept cu care sa am o relatie de durata,bazata pe respect,sex,si onestitate,langa care sa ma simt femeie,sa ma rasfete,sa fie dotat si cu o experienta vasta...Si nu in ultimul rand cu o situatie materiala foarte buna.pupici
* buta angela
Femeie, 42 ani
Necasatorit(a)
Alba
Romania
optimista,harnicuta,iute de fire,uneori ambitioasa,curioasa restul ....cine vrea sa caute sa descopere!
statura potrivita ,slabuta..42kg
un barbat in limite normale,cu bun simt ,bun caracter ,cu initiativa,tandru ,sensibil ,comunicativ, pedant si elegant ,cu simtul umorului si mai ales sa pretuiasca femeia pt ceea ce este ea...!
manuchi
Femeie, 29 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania


sex
cleo
Femeie, 46 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
realista, sincera, devotata, vesela, {dar cite putin din toate}
nici prea prea nici foarte foarte-un om normal fara deficiente
ceva asemanator mie, dar nu identic
ciprinela
Femeie, 23 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania


pushtoaika
Femeie, 20 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
sunt intelegatoare iubareata...sh imi place sinceritatea urasc minciuna
uratica
nu prea am
* AndraAndra7
Femeie, 24 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania


sefatha
Femeie, 22 ani
Necasatorit(a)
Constanta
Romania

descopera singur
baieti,barbati serios care stiu ce vor si im plac si fete
* soniasonii
Femeie, 25 ani
Necasatorit(a)
Prahova
Romania
Sa dai sens timpului, pentru ca clipele petrecute alaturi de mine vor deveni minute iar minutele, clipe de etaz, de dorinta, de implinire....vino sa cunosti o traire aparte!

allynav
Femeie, 31 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
dragutza
cum ma vedeti in poza
un barbat sincer
cioranxxx
Femeie, 36 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
c est assez enervant ce genre de description !
ca va ... plutot sportif !
.......... on verra plus tard !
* Mirelao6o9
Femeie, 22 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania


noi2goi
Femeie, 23 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
just me
placuta
nu se stie
* bombonik_nebunik
Femeie, 20 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
astept sa ma descrieti voi ...

Barbati adevarati care stiu sa se comporte cu o femeie, sa o faca fericita si in acelasi timp sa fie generosi ...
* valevanessa19
Femeie, 37 ani
Necasatorit(a)
Bucuresti
Romania
Sunt o femeie simpla un Rac sensibil familist și senzual,in ultimi 8 ani am avut 2 relatii cu fete/femei (genul masculin)ambele de cate 4 ani ,caut un suflet bun cald lângă care sa-mi găsesc linistea si sa pot lega o prietenia sau poate chiar mai mult
Nu am fost niciodată o persoana atletica ci cu câteva kg in plus dar cred ca am farmecul meu..oricum sunt in pregătire de o operație care in sfârșit imi va împlini un vis mare Pe scurt nu sunt o slabuta 😀
Caut naturalețe frumusețe interioara respect ...senzualitate si ar mai fi multe de adăugat
* mariaaa
Femeie, 27 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania


onutza_cristina
Femeie, 22 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
sincera directa
placut
prieteni
cecilia oancea
Femeie, 31 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania


* Bunymax
Femeie, 29 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
Singura , ofer relatii calitative , energica , sănătoasă, draguta ,desteapta
Plăcut îngrijit
Caut relatii pentru a satisface bărbații singuri
* ingerash_victoria
Femeie, 20 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Republica Moldova
dupa fiecare usa este cate ceva... daca nu ai curajul sa risti, sa treci dincolo, nu ai de unde sa stii niciodata de e bine?... de e rau?... raman doar intrebarile care te vor macina in timp... dar daca...? cum ar fi fost...?incearca si ai sa vezi cum sunt:)
nu vreau sa ma laud:)
un barbat perfect care sa ma iubeasca si sa fie ca un ingerash de dulce
diana69
Femeie, 26 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
good girl
atletic
caut ceva, nu stiu daca o sa gasesc
Zuzagabytza
Femeie, 24 ani
Casatorit(a)
Arad
Romania
Sunt o fata simpla. Si sunt in cautare unei fete
Miniona
ioana1989
Femeie, 19 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania
mam descris daca vrei mai mult hai sa ne intalnim
suplu frumos
o fata pentru menaj
* Ionela81
Femeie, 39 ani
Necasatorit(a)
Iasi
Romania