deutza1983
|
Femeie, 37 ani Necasatorit(a) Maramures Romania |
satena,ochi albastri,singura
|
|
|
*
DANDYDANDY23
|
Femeie, 26 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
ce-ar fi dak ai scoperii singur,pt inceput,vezi pozele!
|
|
|
sklipiki
|
Femeie, 19 ani Necasatorit(a) Teleorman Romania |
sunt o RASFATATA,MOFTUROASA,ROMANTIK,incapatanata,cu simtul umorului,plina de
viata,intotdeauna pusa pe distractie!!!!!!!!!! LAS LA APRECIEREA VOASTRA!!!!!! \"Vorbe dulci sunt usor de spus,lucruri,dragoste sunt usor de cumparat,dar oameni de treaba
sunt greu de gasit,viata se termina atunci cand tu incetezi sa visezi,speranta moare cand
tu incetezi sa crezi,dragostea se termina cand tu incetezi sa mai tii la cineva,prietenia
se sfarseste cand tu nu impar |
|
|
mara12345
|
Femeie, 34 ani Necasatorit(a) Hunedoara Romania |
nu poti sa cunosti o persoana dupa o descriere proprie pt ca aceea persoana spune numai lucriri bune despre ea eu spun ca dupa ce ai sa ma cunosti imti vei face singur o idee despre ce fel de persoana sunt
|
|
|
Lella
|
Femeie, 52 ani Casatorit(a) Brasov Romania |
Obisnuita, simpla, sincera
Prieteni, oameni cu simtul umorului....si cine mai stie :) |
|
|
just for fun
|
Femeie, 30 ani Necasatorit(a) Constanta Romania |
ce sa va spun.....mare luckru nui....sunt o femeie care stie c vrea d la viata,restul aflati voi singuri,dak va spun eu tot d la inceput,unde mai e tot farmekul..........??????? dinti in kap si par in gura nu kaut nimik......asa k......mai plimbati-va........pa |
|
|
*
Georgihada13
|
Femeie, 21 ani Necasatorit(a) Caras Severin Romania |
Sunt Georgiana, am 21 de ani, lucrez in domeniul de beauty, am un stil de viata activ, iubesc sportul si drumetiile , muzica si ador sa pictez in timpul liber. Consider ca am un aspect fizic foarte placut, dar te las sa decizi 😁 De preferat casatorit. Nu caut relatii, prietenii, nimic de genul. un barbat care e dispus sa ma sustina atat cat am nevoie. Imi place sa incerc lucruri noi, sunt discreta, ingrijita, iar de restul te astept sa te convingi singur. |
|
|
*
crisa2010
|
Femeie, 21 ani Necasatorit(a) Bacau Romania |
simpatica sociabila,restul descoperiti singuri numai bun,nici grasa nici slaba asa si asa un baiat sincer,cu simtul umorului dar sa aiba si un aier de mister,etc... |
|
|
patrik_67
|
Femeie, 42 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
imi place tot ce nu este vulgar..urat..rau..minciuna..ura. Ador lucrurile simple dar frumoase..oamenii care stiu cand si de ce sa zambeasca...Vreau o discutie interesanta, un schimb de ganduri, un barbat, un iubit....sau poate doar o aventura....sau …
NU RASPUND DECAT CELOR CARE AU AFISATA POZA IN PROFIL SI CARE SUNT DIN BUCURESTI!!!!!!!! Nu va mirati si nu ma judecati, asta sunt si asta caut !
|
|
|
*
Nelynely
|
Femeie, 58 ani Necasatorit(a) Brasov Romania |
Doamna serioasa, nefumatoare, cu simtul umorului , caut un domn apropuat de varsta, pentru prietenie, pentru a alunga singuratatea. Placut Caut un domn serios, relatie serioasa. |
|
|
Amalia44
|
Femeie, 46 ani Necasatorit(a) Suceava Republica Moldova |
Divortata,deocamdata singura Fosta handbalista,fizic atragator,foarte inalta E mult daca spun ca doresc in sfarsit destindere? |
|
|
adriana741
|
Femeie, 40 ani Necasatorit(a) Galati Romania |
intotdeauna am crezut ca e mai bine ca aceeasta descriere sa o descopere singur cel care va vrea sa ma cunoasca.
|
|
|
*
sara maria
|
Femeie, 31 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Sensibila.romantica.iubesc arta.copii...oamenii frumosi Bruneta.inalta.slabuta. Bãrbat înalt.pasional.familist. |
|
|
doina65
|
Femeie, 43 ani Necasatorit(a) Timis Romania |
Sunt o femeie singura, in cautarea unui barbat in aceeasi situatie.
Sunt vaduva insa am doi baieti minunati care au crescut intre timp si care acum au viata lor proprie ;Desi i-am crescut singura, am razbit deoarece am facut-o cu multa dragoste si responsabilitate in acelasi timp .
Sunt o fire vesela, sociabila si usor de multumit,in sensul cel mai bun al cuvantului Placut, unii spun chiar frumoasa pentru varsta mea Caut un domn, de preferinta vaduv ca si mine pentru ca stie exact prin ce-am trecut si eu; sa aiba si copii-daca a fost binecuvantat de viata sa ii aiba;Sa fie vesel,plin de viata,modest si dornic de a incepe o viata noua alaturi de cineva.
Poate fi si divortat, pregatit psihic si sufleteste de o a doua sansa de a fi fericit. |
|
|
*
gospodinaporno
|
Femeie, 44 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Sunt o blonda sexy si carismatica cu piele catifelata si par matasos.Îmi place sa fac oamenii să se simta speciali si relaxati alaturi de mine,dupa ce au avut o zi stresanta.Sunt o fire seducatoare cu un corp facut pentru pacat.Imbracata provocator sau jucand un rol de fata nevinovata pentru a face ca fanteziile tale sa devina realitate,este ceea ce imi doresc! Ma consider deosebita datorita serviciilor pe care le ofer cu pasiune si rabdare. Varsta 25
Nationalitate - European
Zodia - Fecioara
Inaltime - 165cm
Masuri - 89-62-90
Constitutie - Atletica
Ochi - Negri
Par - Blond
Fumatoare - Nu
Limbi - Engleza;Franceza(mediu)
Tot ce este frumos,rafinat,cu bun simt si cu cei 7 ani de acasa. |
|
|
me just for you
|
Femeie, 30 ani Necasatorit(a) Constanta Romania |
descoperiti singuri..e mai interesant asa.. blonda,ochi albastri,1,75,57 kg....restul descoperiti voi.
|
|
|
*
reka22sweet
|
Femeie, 22 ani Necasatorit(a) Bihor Romania |
Sunt o femeie hotarata,cu piciorele pe pamant...stiu ce vreau,urasc minciunea si nu imi plac oamenii care nu pot sau nu vor sa fie sinceri!Am fost sportiva de performanta timp de 10 ani,acum lucrez in moda si imi place sa ma distrez si tot ce inseamna o viata buna! Sunt inalta,atletica restul decideti voi... Caut un barbat inalt,brunet nebun dupa mine,caruia nu trebuie sa ii cer nimic pentru ca imi da totul,nu trebuie sa il mint pentru ca intelege totul.....deci un barbat ideal....aspectul fizic conteaza! |
|
|
Rossa
|
Femeie, 35 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Imi place foarte mult sa vb cu oamenii sa cunosc alte pesonalitati umane sa facem schimb de opinii...dar sa trecem si la lucruri mai serioase cum ar fi sa dansez si sa ascult muzica intr-un cuvant sa ma distrez cu prietenii...ce mai imi place viata in general
|
|
|
Laura38
|
Femeie, 39 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Descopera singur! nu imi place sa ma descriu.....ramane la aprecierea ta Un barbat adevarat........daca mai exista |
|
|
nana28
|
Femeie, 29 ani Necasatorit(a) Constanta Romania |
îmi place sa rad, sa glumesc, sa ma plimb, sa traiesc...tot ce imi ofera viata frumos este bine primit! placut Caut UN barbat sa imi fie cel mai bun prieten, amant si sot (pentru cei care nu au inteles le vreau pe toate trei de la o singura persoana). vreau un "open mind"
DOAR DIN CONSTANTA!nu suport distanta |
|
|
*
Anyushka23
|
Femeie, 25 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Salut!
Sunt foarte bucuros ca gasit acest site. Imi place acest site si sper ca voi gasi o persoana
cu care ar fi o grava corespondenta sau chiar o relatie serioasa.
Numele meu este Anna. Sunt atractive si natura fata, imi place sa aiba prieteni noi. Sunt 24
de ani. Sper ca pot gasi aici nu numai un prieten, ci o persoana cu care am putea avea o
relatie. Sunt foarte sociabil si receptiv femeie. Intotdeauna am fost capabili de a comunica bine cu
oamenii si imi place de a comunica cu oameni interesanti.
Imi place de animale. Eu nu am casa la casa. Pentru ca nu imi place sa eliminati de animale.
Dar imi place sa te uiti la vaci, oi si cai. Este un foarte bun casa. Imi va face placere sa
vorbesc despre animale, de asemenea. Am multe interese. Imi place a asculta muzica, ma uit
la TV, plimbare in parc, se implice in sport. Sambata am fugit in parc. Acest lucru este de
a ajuta sanatate. Eu nu am de obiceiurile rele si cred ca as fi foarte dificil, daca as fi
fumat sau de baut alcool. N-am fumat si nu folositi alcool si au folosit niciodata droguri.
Cred ca aceasta este o problema foarte mare pentru oameni. Pentru ca oamenii care folosesc
alcool si droguri, nu au o stare buna de sanatate si de foarte multe ori au probleme in
familie. |
|
|
*
Carla41
|
Femeie, 41 ani Casatorit(a) Constanta Romania |
Sunt o satena in cautarea unei femei disponibila si singura !!! satena, 1.65, verzi Caut o femeie din cta, dispusa la intalniri amoroase intre noi doua, si cu participarea sotului meu,dispunem de locatie si ambient discret!! |
|
|
*
Anayram
|
Femeie, 19 ani Necasatorit(a) Satu Mare Romania |
te las sa ma descoperi singur. placut. un baiat cu care sa formez un cupul, o relatie serioasa bazata pe respect, incredere, iubire si restul o sa le facem impreuna :P : |
|
|
*
Polly
|
Femeie, 40 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Eu, un om printre oameni Om normal Starea de bine |
|
|
helen02
|
Femeie, 46 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Eu sunt o persoana romantica, vesela, iubitoare care cauta un suflet pereche, un prieten adevarat care sa ii fie alaturi pe drumul vietii, si la bine, la greu, in zile mai vesele sau in cele mai triste...
Ne nastem singuri, traim singuri si uneori, la final, murim singuri. Dar iubirile si prieteniile pe care le facem in cursul vietii, ne marcheza drumul si creaza iluzia ca nu am trait singuri toata viata noastra, si, daca trecem in nefinta, cei lasati in urma isi vor aduce aminte de noi cu iubire.
Sunt miniona, cu ochi verzi dar culoarea reflecta imbracamintea pe care o port, asa incat cateodata par albastrii sau cenusii. Caut un partener care sa ma inteleaga, sa ne sustinem reciproc si sa impartasim totul impreuna. Sa ne acceptam unul pe celalat, asa cum suntem si sa incercam sa devenim impreuna mai buni, mai intelepti si sa cladim un viitor fericit. |
|
|
deny_sweet
|
Femeie, 24 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Sunt o fata frumoasa si jucauso in cautare de senzatii tari distractie...mai multe vei descoperii singur hmm intra pe mine si alfa singur Un domn serios si generous in cautare de distractie..si daca ne intelegem cine stie poate mai mult...dar intai distractie |
|
|
loredana roxana
|
Femeie, 38 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
O FEMEIE NORMALA CU BUNE SI RELE. VA LAS SA VEDETI SINGURII. UN OM MINUNAT DACA MAI EXISTA ASA CEVA. |
|
|
Brifing
|
Femeie, 54 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Este greu sa te caracterizezi singura, ideal este sa ne descoperim unii pe altii. Numai prin ochii altora putem sa realizam cum sintem cu adevarat. supla, cocheta.... un OM in adevaratul sens al cuvintului, civilizat, sociabil, spiritual, tandru, antialcoolic.... |
|
|
*
miamarie
|
Femeie, 46 ani Casatorit(a) Galati Romania |
O persoana serioasă, responsabilă, captivă într-o casătorie care nu mai merge de ceva timp.
Drăguță, nu îmi arăt vârsta.
Caut o relatie serioasă cu un domn in aceeasi situație ca si mine sau singur, cu mult bun simț, manierat, generos.
Exclus sărăntocii, cocalarii și aventurierii ! |
|
|
puiuletu
|
Femeie, 41 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Prefer sa fiu descoperita! Daca e sa ma intrebati pe mine ... spun ca sunt un om o.k.! Stiu ce vreau de la viata, am un spirit analitic, sunt optimista si romantica. Offf! E greu sa te lauzi singur ... :)
Caut persoana care sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt si nu pentru ceea ce as putea fi! |
|
|
mary26
|
Femeie, 26 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
simpatica,inteligenta,sexi...restul vei descoperi si singur!!! sexi pe cineva special! |
|
|
*
freak
|
Femeie, 21 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Capacitate extraordinara de a iubi orice,inafara de human beign. Sunt interesanta in felul meu de a fi, si naspa in felul altora, ca sa completez:)). Nu caut nimic.Nu sunt modesta,consider ca am un iq cel putin ca al unei maimute,daca nu mai ridicat :)).Imi place folk-ul,rock-ul vechi,Vama,chestiile nesanatoase si caut oameni dispusi conversatiilor deschise, fara prejudecati.Nu m-as indragosti niciodata de o persoana virtuala,care practic nu exista,astfel sper ca nu ma veti contacta pentru chestii de genu\'.:D Apropo, sunt din Pitesti, nu Bucuresti :D. from the horror movies. Animale (caini,pisici,iepuri,cai,serpi,etc)/extraterestrii. :) |
|
|
just_alinna
|
Femeie, 32 ani Necasatorit(a) Iasi Romania |
Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi,intelept este acela care traieste in fiecare zi ca si cum in fiecare zi si in fiecare ceas ar putea sa moara.Ce as vrea sa intalnesc? de fapt.. Oamenii se impart in doua categorii: cei care cauta sensul vietii fara sa-l gaseasca si cei care l-au gasit fara sa-l caute. simpatica comunicare,modestie,bun simt |
|
|
sageata_rosie
|
Femeie, 38 ani Casatorit(a) Bucuresti Romania |
imi place sa traiesc la maxim Ramane sa constatati singuri !
|
|
|
efs
|
Femeie, 49 ani Necasatorit(a) Arad Romania |
Exista o singura frumusete care nu se ofileste o data cu trecerea anilor; este frumusetea interioara a spiritului.Aceasta calitate a personalitatii fac sa sclipeasca ochii unei femei reusind s-o transforme dintr-o persoana mediocra intr-una,deosebita ...ce parere ai??? FEMININA in primul rand...,nu ma plang,arat bine ,sunt sanatoasa,gandesc pozitiv.Radiez,cu alte cuvinte.
,imi place sa glumesc :)) barbatul pe care-l caut este inteligent,are simtul umorului,are picioarele pe pamant,bazat si protector.E un tip fain care ma cauta chiar pe mine:) si daca ma gaseste,se numeste norocos:)
nu ma intereseaza ratatii,juniorii,aventurierii si insuratii.
Am mult de oferit,asa ca am pretentii.
Fara avansuri obscene si prostii |
|
|
*
Denissa
|
Femeie, 23 ani Necasatorit(a) Brasov Romania |
Mă numesc Denisa și îți pot oferii servicii de calitate daca mă contactezi îți pot oferii mai multe detalii, doar la locația mea, locuiesc singura.. aștept să mă contactezi Sunt cu forme
|
|
|
Oaniska
|
Femeie, 19 ani Necasatorit(a) Ialomita Romania |
Sunt sincera si prietenoasa...nu`mi plak oamenii care te vorbesk pe la spate si apoi se fac ca sunt prietenii tai;) poi nush ce sa zik..va las pe voi.. distractie,prietenie...sa cunosk mai multa lume.. |
|
|
*
katarina
|
Femeie, 32 ani Necasatorit(a) Brasov Romania |
Ador marea...poate pentru ca si ochii mei si-au luat culoarea din ea... Ador
soarele...poate pentru ca si parul meu ii poarta culoarea... Uneori am nevoie de dragoste,
alteori de singuratate, uneori de zi, alteori de noapte, uneori de frig, alteori de
caldura, dar intotdeauna am nevoie de tine… Sunt copilaroasa si matura, vesela si
trista,comunicativa si tacuta, sunt si buna si nebuna...sunt EU...Ii multumesc lui
Dumnezeu pentru trei lucruri:ca exist, ca sunt sanatoasa si ca mi-a lasat minte...de
restul m-am ocupat eu...:-))) mignona...blonda...ochi...spuneti voi...:-) prefer sa-mi fie apreciata inteligenta pe
care o cultiv mereu...nu frumusetea... caut prieteni adevarati...aceia imi lipsesc... |
|
|
anne_
|
Femeie, 32 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
O fire mai singuratica, comunicativa.... Placut. In cautare de nou. |
|
|
pussycatsweet
|
Femeie, 21 ani Necasatorit(a) Iasi Romania |
Imi place..imi place sa mi imaginez ca sunt in viata,din cand in cand,din ploaie-n ploaie si din inzepezire-n inzapezire,imi place sa cred ca exista puteri mai inalte decat ratiunea..imi place ca pot insa crede in aripi nevazute..Imi place ca dupa soare,apare luna ,ca dupa ceea ce stiu apare ceea ce nu stiu,imi place ca evidentul se ascunde dupa picaturile de lumina..Apusul..imi place ca exista oameni pe care-i pot ura pe atat pe cat ii pot iubii si ca exista timp care-mi ofera posibilitatea asta...imi place ca inca mai pot crede ca orice este posibil ...ca binele poate fi rau si nimicul poate fi totul..imi place ca exista oameni care se gandesc la mine ..imi place ca sunt singura si pot exprima atatea lucruri...“\"In zadar fugim de ceea ce ne este drag, imaginea sa, mai iute decat marea si vanturile, ne urmareste pana la capatul lumii si oriunde am merge vom duce cu noi ceea ce ne ajuta sa traim...E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie,e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie...Nu exista nimic, nici macar pe jumatate, atat de dulce in viata Decat visul de iubire al unui tanar..Cine are capacitatea de a se indragosti, poate avea mereu incredere in iubire si in valoarea omului de care s-a indragostit..Pastreaza aceasta amintire a timpului care mai tarziu iti va oferi clipe de fericire, si nu uita ca in trecutul vietii tale m-ai cunoscut pe mine...Iubirea e tot ce dorim, iar in final e tot ce-am avut...O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara..si cum af fi anul acela??..trist..ar fi parca fara viata..trebuie sa ne lasam iubiti si sa iubim cu aceeasi intensitate ..doar asta ne face viata mult mai frumoasa....sa avem pe umarul cui plange...sa ne zambim unuia altuia atunci cand gresim...Dragostea este intelepciunea nebunului si nebunia inteleptului..Iubirea te face sa plangi cand inca nu stii ce sunt lacrimile, iubirea te face sa razi in intunecimea noptii, purtandut-i visele pe aripile de fum ale zarilor..O dragoste generoasa isi are intotdeauna testamentul pregatit din timp...Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul... rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bucurie, sa iubesti inseamna sa te oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de soare..Iubesti pe cineva atunci cand ai ajuns sa vrei sa-i dai ceea ce ai mai bun si hotarasti sa i te dai pe tine insuti...Dragostea este o iluzie optica ce duce la orbire, o multitudine de calitati si chiar defecte îmbálsámate într-un trup cu umbre si oglindiri irezistibile... Dragostea poate fi TOTUL sau NIMIC... alegerea iubire, e numai a ta! ..Sa intelegi ca nimic nu are sens,sa intelegi ca lumina este doar lumina..iar cuvantul o alta durere..Sa te simti cea mai sigura creatura din lume.Ultimul glas ragusit al sperantei sa-si sopteasca in tine multele-i cuvinte ramase..sa ramai in mijlocul furtunii gol,atat de gol incat sa nici nu te poti recunoaste in oglinda.Care sa-ti fie ultima idee,care sa-ti fie ultimul gand,acela care sa coincida in sine uitarea cea din urma?Ce te simti in varful celui mai inalt munte?..Zeu?..Dorinta?..poate doar linistea cea mare s-o gasesti..poate ca acolo nimic nu se opune nimicului si inutilitatii..poate ca acolo vei fii un inger parasit de credinta..Cum ai putea uita de tine in locul cel mai apropiat de stele?...Eu incerc sa simplific sa aduc muntele la mine in suflet,sa incerc cu o pana de vultur sa dobor aerul cu loviturile mele orgolioase si pline de incredere oarba..asa sunt eu....Daca nu ma gandesc decat la tine inseamna ca te iubesc ? Daca te visez in fiecare noapte inseamana ca te iubesc ? Daca vreau sa fiu numai cu tine, singuri inseamna ca te iubesc ? Eu cre\'ca te iubesc tu ce crezi ? Invatati sa lasati pe chipul vostru sa infloreasca un zambet. Este darul pe care-l oferiti aproapelui, este darul pe care-l oferiti intregului Univers!Si daca doua inimi singuratice si-au dat pentru prima oara \'mana\' pt a forma ceva atat de frumos,numit DRAGOSTE,atunci Cupidon si-a indeplinit menirea!Dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au privilegiul de a-i descoperi puterea.Daca in drumul tau spre fericire vei suferi, plange muntilor, nu plange omului caci compatimirea lui e o ironie amara! Intelepciunea se dobandeste prin experienta... Incearca sa imparti si altora bucuria pe care ai gustat-o, facandu-i si pe ei fericiti...Iubirea e un sarut furat, un zambet inocent, o imbratisare patimasa... si un suflet smuls din piept...Adevarul esti tu insuti; ceea ce vezi ziua este un vis de zi, ceea ce vezi in somn este un vis de noapte...dar nu inceta niciodata sa zambesti :)..Dreptatea poate sa ne avertizeze asupra ceea ce este bine sa evitam; insa doar inima ne spune ceea ce este mai potrivit sa facem...Iubirea e un strop de lumina, un stop de poezie curata a inimii, si restul ...nebunie! Iubeste doar...
ma consider o fata normala..... comunicare intelegere.... |
|
|
marylena
|
Femeie, 22 ani Necasatorit(a) Cluj Romania |
sunt o fata ca si orcare fata draguta imi place club muzica dans si mai departe aflati singuri un baiat care sa stie ce vrea de la viata si sai placa distractia |
|
|
|