cosminagh88
|
Femeie, 21 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
o fata reusita, sper se poate vedea in poza nimic in mod special, in general barbati |
|
|
*
cristina_show_girl
|
Femeie, 20 ani Necasatorit(a) Timis Romania |
placuta la vedere si la atingere sunt caut....las sa fiu gasita |
|
|
mihalela
|
Femeie, 41 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Bun gasit !
Sunt stapana pe mine, frumoasa si inteligenta, calitati care nu prea au fost in avantajul meu pana acum...Barbatii isi doresc femei proaste...
|
|
|
dia22dia
|
Femeie, 19 ani Necasatorit(a) Prahova Romania |
sunt in general o persoana foarte deschisa,prietenoasa si foarte de gasca...mi-a placut mereu sa fiu in centrul atentiei si am reusit sa fiu ptr ca sunt o fire atat de calda incat toti sunt alaturi de mine...sunt foarte ambitioasa si orgolioasa...imi place sinceritatea si nu suport minciuna... destul de bine ;))
|
|
|
*
roscata01
|
Femeie, 23 ani Necasatorit(a) Brasov Romania |
Ma gasiti Mai bine spuneti voi
|
|
|
dyana_4you
|
Femeie, 22 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
smart,cute,sensitive...i think its enough crazyy
|
|
|
doina65
|
Femeie, 43 ani Necasatorit(a) Timis Romania |
Sunt o femeie singura, in cautarea unui barbat in aceeasi situatie.
Sunt vaduva insa am doi baieti minunati care au crescut intre timp si care acum au viata lor proprie ;Desi i-am crescut singura, am razbit deoarece am facut-o cu multa dragoste si responsabilitate in acelasi timp .
Sunt o fire vesela, sociabila si usor de multumit,in sensul cel mai bun al cuvantului Placut, unii spun chiar frumoasa pentru varsta mea Caut un domn, de preferinta vaduv ca si mine pentru ca stie exact prin ce-am trecut si eu; sa aiba si copii-daca a fost binecuvantat de viata sa ii aiba;Sa fie vesel,plin de viata,modest si dornic de a incepe o viata noua alaturi de cineva.
Poate fi si divortat, pregatit psihic si sufleteste de o a doua sansa de a fi fericit. |
|
|
*
elizamar
|
Femeie, 28 ani Necasatorit(a) Iasi Romania |
sunt o persoana normala cu nulte defecte dar si cu multe lucruri bune sunt blonda am ochii verzi nu sunt nici grasa nici slaba ce sa zic sunt eu ce e nimic iesit din comun |
|
|
ancuta chelu
|
Femeie, 21 ani Necasatorit(a) Giurgiu Romania |
Sunt mica de inaltima am parul saten, recent vopsit in ciocolatiu. Cantaresc 40 de kg
|
|
|
*
electra2007
|
Femeie, 40 ani Necasatorit(a) Brasov Romania |
"Sunt o picà turà de ploaie strività între pleoapele tale grele de visuri. Sunt un gând hoinar, rà tà cit în pà rul tà u, roua diminetii târzii incendiate de soare, secunda boabà de nisip cà zutà în clepsidra fà rà de sfârsit.
Sunt firul de iarbà peste care treci acum grà bit, sunt frunza pe care o tii îngândurat între degete!
Sunt raza de soare care îti mângâie privirea, sunt ultima silabà pe care as dori sà o rostesti înainte de a visa si primul tà u gând... Iubitul meu, ochii tà i deschid spre mine universuri, zâmbetul tà u mà îmbatà de o betie cereascà . Atingerea ta e pentru mine curcubeul, sà rutul tà u... sfârsitul unei lumi si nasterea alteia. Iubitul meu esti vis si... durere...
Daca viata mea ar fi o clipà petrecutà alà turi de tine, nu mi-as dori alta. O clipà sà mà privesti, sà îmi zâmbesti, sà mà atingi, sà mà sà ruti. Te mai astept o viatà ... Si ce altceva as mai putea sà îti ofer decât doi ochi caprui, frumosi si un zâmbet cald, care sà -ti cà là uzeascà pasii zi de zi!"
ceea ce se vede barbatul pe care il astept,sincer,cald,bun,altruist!
|
|
|
Patricial
|
Femeie, 56 ani Necasatorit(a) Botosani Romania |
Greetings to you, My Name is Patricia, from US, I hope this mail will find you well and I hope we can establish a relationship since we are meeting here for the first time,i have gone through a profile that speaks good of you on this site and I was impressed when i saw your profile Greetings to you, My Name is Patricia, from US, I hope this mail will find you well Greetings to you, My Name is Patricia, from US, I hope this mail will find |
|
|
*
dulcik_iubita
|
Femeie, 19 ani Necasatorit(a) Calarasi Romania |
Sunt o fire sociabila,uneori putin timida si in rest toate bune :)) placuta...etc caut ceva ce nu am gasit |
|
|
*
XAndradaX
|
Femeie, 22 ani Necasatorit(a) Caras Severin Romania |
in resita. Pentru mai multe detalii va astept un Ofer si cer discretie si igiena. Daca vrei ceva te astept un Pupici Atletic Barbati generosi |
|
|
vivviana
|
Femeie, 43 ani Necasatorit(a) Arad Romania |
sincera,naturala,dinamica,pretentioasa cu multe calitati dar si cu defecte bine facuta Incerc sa gasesc ce nu am reusit pana acum : sinceritate,respect si nu in ultimul rand iubire! |
|
|
lenuta50
|
Femeie, 51 ani Necasatorit(a) Constanta Romania |
o femeie sincera si nu numai care a trecut prin rele si bune dar cam atit. cred eu placut un barbat care sa inteleaga situatia si sa ma accepte asa cum sin. |
|
|
kitina5050
|
Femeie, 47 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
SAGETATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miniona persoana potrivita, daca sunteti casatorit sau n-aveti poza pe site,,,va rog...nu ma contactati!!!! |
|
|
*
nely47
|
Femeie, 48 ani Necasatorit(a) Constanta Romania |
Cu varsta, puterea de compromis creste.Nu mai pot
spera sa fiu o revelatie.Nici planuri nu mai fac,
nu mi-au iesit intocmai niciodata. Sunt hotarata
sa traiesc\"restul\",pur si simplu,nici in
deriva nici pe tinta,tolerand intamplarea in
masura in care imi convine. sunt un om normal , care nu.......displace.... normalitatea, care o poate oferi o persoana |
|
|
*
miky.qt
|
Femeie, 31 ani Necasatorit(a) Braila Romania |
Sunt o persoana lipsita de inhibitii care isi traieste viata asa cum doreste, dupa propriile reguli. Nu stiu cat sunt de frumoasa, dar sigur nu sunt urata. Cei din jurul meu mi-au spus-o. Caut pe cineva dornica sa-si traiasca viata dupa cum ii dicteaza inima si corpul. |
|
|
*
Anna Senzuala
|
Femeie, 25 ani Necasatorit(a) Galati Romania |
Bună , mă numesc Ana sunt o persoană comuni tivă , jucăușă , zâmbitoare . Brunetă , 1,65 , ochii căprui , senzuală , apetisantă . Sunt pe acest site TE AȘTEPT ÎN LOCAȚIA MEA . Întâlnește cu mine și te voi satisface foarte placut . Fac dragoste nebună ! |
|
|
sufletsel
|
Femeie, 19 ani Necasatorit(a) Buzau Romania |
Name :silvia
Nick Name :piticot,bbe
Birthdate :5 decembrie
Birthplace :Intr-un loc cu mult soare
Current Location :oraselul plictisit
Piercings : uhh8->
FAVORITES
Food : Ciocolata
Color : Loz :X
Animal :catelusi:X si pisicutse :X
Drink : aaa...multe:))
This or That
Chocolate or Vanilla:Chocolate
Hot Chocolate or Coffee :Hot Chocolate
Kiss or Hug :kiss
Dog or Cat :aman2 :X
Rap or Punk :aman2
Summer or Winter :aman2
Love or Money :love
Favorite Eye Color : albastrii:X
Favorite Hair Color : roscat
What country do you want to Visit :grecia,viena
SUNT: unicã:X
Aª VREA: sã nu devin vreodatã meschinã sau ipocritã:|
PÃSTREZ: Doar amintiri.
MI-Aª FI DORIT: Sã am ochii albastri,parul crets !!!;;)
NU ÎMI PLACE: sã fiu jignitã sau uitata de persoanele la care tin
MÃ TEM: (cel mai tare) de mine si de prieteni!:|
ÎMI PARE RÃU: când greșesc ºi când vorbesc fãrã sã gândesc!b-)
ÎMI PLAC: dansul, muzica, filmele ,bulinutele si stelutele,plimbatul,florile!:X
NU SUNT: mincinoasã.Nici rea(prea tare:D)
DANSEZ:in fiecare sambata si la fiecare petrecere >:D <
CÂNT:knd ma ia valul si am o stare super !:">
NICIODATÃ : nu știi ce iți aduce ziua de mâine. sau cu cn stai de vorba:-"
RAR: sunt pesimistã,suparata si nu gãsesc nicio soluție!:|
PLÂNG : Destul de rar! Iar dacã (chiar) plâng, înseamnã cã mi s-a întâmplat ceva grav!:| (sau am pierdut iarasi o persoana ubyta:(( )
NU SUNT ÎNTOTDEAUNA: veselã,sau macar incerc sa fiu :d
NU ÎMI PLACE DE MINE: când imi aduc aminte de trecut si incep sa plang :(
SUNT CONFUZÃ: când nu primesc niciun raspuns!:|
AM NEVOIE: de libertate, încredere, atenție și tandrețe.;;)
AR TREBUI: Sã nu mai fiu atât de sensibilã la critici și reproșuri. Sã mai schimb câte ceva pe ici, pe colo…:">
Eye Color :Caprui
Hair Color :roscat
Short or Long : long
|
|
|
*
nadiaroga
|
Femeie, 22 ani Necasatorit(a) Bucuresti Republica Moldova |
sunt studetnat anul 3 relatii internationale universitatea de stat din moldova ochi caprui,parul saten,lung 1.70 ceva interesant |
|
|
paty
|
Femeie, 22 ani Necasatorit(a) Prahova Romania |
Acum ai ocazia sa te rasfeti la intensitate maxima, asa cum ti-ai dorit si mai mult decat atat cu cine nici nu ai visat, sunt dornica sa descopar noile tale fantezii erotice si placeri intime,Domiciliu meu sau hotel! nu raspund prv. bruneta, aproximativ 1,70 inaltime, ochii caprui, sani potriviti, fund bombat 50 kg! Acum ai ocazia sa te rasfeti la intensitate maxima, asa cum ti-ai dorit si mai mult decat atat cu cine nici nu ai visat, sunt dornica sa descopar noile tale fantezii erotice si placeri intime,Domiciliu meu sau hotel! nu raspund prv. |
|
|
brunetika24
|
Femeie, 24 ani Casatorit(a) Bucuresti Romania |
nu mai caut nimik....am gasit deja |
|
|
MonicaGabriela
|
Femeie, 37 ani Necasatorit(a) Mures Romania |
Sînt o persoana cu spirit vesel, mã caracterizeazã punctualitatea, intuitivitatea, inventivitatea, ambiþiea, persevenþã, mã acomodez în dependenþã de situaþie.
|
|
|
draguza
|
Femeie, 33 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
I am quiet sensitive and reliable i think I am cute.. I am looking to meet someone special...maybe it's you? |
|
|
AzumYe
|
Femeie, 39 ani Necasatorit(a) Maramures Romania |
Sunt o fata super de gasca si stiu sa ma distrez si sa ma fac placuta in orice situatii.
|
|
|
aura
|
Femeie, 21 ani Necasatorit(a) Brasov Romania |
imi place sa-mi traiesc viatza la maxim si sa trec de probleme cu ajutorul optimismului care ma caracterizeaza ca doar o viatza avem nu?si dealtfel ma ghidez dupa un principiu si anume imbinatul utilului cu placutul ceea ce te conduce sigur catre o viatza lipsita de monotonie si fascinanta... las pozele sa vorbeasca... caut un baiat care sa aiba cam aceleasi conceptii de viata ca si mine,sensibil,romantic,cu
simtul umorului,si ca aspect fizic sa fie cel putin cat mine de inaltime dar de preferat
mai inalt deci..daca ai sub 1.80 sorry... in cazul acesta putem fi numai amici |
|
|
*
alexandra25051989
|
Femeie, 24 ani Necasatorit(a) Braila Romania |
urasc minciuna,perversitatea
|
|
|
*
doidn 50
|
Femeie, 51 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
o persoana normala nu iesita din tipare un OM |
|
|
*
d33a_hot
|
Femeie, 21 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
sunt o fire sociabila..cu simtul umorului..in cautare de noi prieteni....apreciez sinceritatea,bunul simtz precum si cei 7 ani de acasa :P nu-mi plac baietii care fumeaza si consuma alcool..neingrijiti....etc etc....:)) dragutza..si buunaa...la suflet bineinteles vreau sa nu-mi mai scrie toti prostii,agramatzii si analfabetzii....am alergie la genul asta de persoane... si mai uitatzi-va si qm aratatzi...mai spalatzi-va....una alta....k mirositzi a prostie rau de tot.... nu cred ca atzi fost cand s-a impartzit rusinea..de bunul simtz nu se mai pune problema si de cei 7 ani de acasa...si cui nu-i convine mucles....sa nu se mai uite la profilul meu....si tipul care mi-a scris...sa nu mai confunde pilozitatea cu frumosul...so.....epileaza-te ca zici ca esti o maimutza....zau....esti penal.... |
|
|
*
floridor
|
Femeie, 55 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Sunt o fire foarte sensibila, iert dar nu pot sa uit persoanele sau lucrurile care m-au facut sa sufar in viata.
Iubitoare,prietenoasa,ma adaptez repede.Tot ce imi doresc in continuare de la viata este sa fiu fericita si iubita!
asa cum ma vedeti in poze... Un barbat cult si cu simtul realitatii, sa arate bine, sa aiba situatie materiala buna sa fie decent si cu bun simt si sa-si doreasca si sa-i placa aceleasi lucruri ca si mie! |
|
|
sexi-dana
|
Femeie, 46 ani Necasatorit(a) Bucuresti Romania |
Doamna apetisanta si generoasa, la varsta la care stiu sa gust viata din plin sexi si pofticioasa Caut relatie deschisa cu barbat intre 25 – 60 ani, dezinhibat si dornic de o relatie fierbinte, cu fantezie si dispus sa calatoreasca si sa se distreze alaturi de mine. Situatia materiala nu conteaza, doar dorinta de aventura. |
|
|
ayda_zuza
|
Femeie, 20 ani Necasatorit(a) Valcea Romania |
Buna numele meu este AIDA! Imi p ce foarte mult dansul ....sunt o tipa in igenta,imi p ce sa induc baietii in eroare....imi p c cluburile toate lucrurile funky...
Ma gasiti !! Abea astept sa vorbim..
|
|
|
dama_tare
|
Femeie, 38 ani Casatorit(a) Cluj Romania |
doamna bine situata, deschisa la nou. as dori sa incerc o experientza bisex. tare o fata curata, openminded, dispusa la o relatzie in trei, impreuna cu mine si prietenul meu. exclus barbatzi !!! |
|
|
bela
|
Femeie, 20 ani Necasatorit(a) Suceava Romania |
sinceritatea ma caracterizeaza ..iar eu consider ca e cel mai esntial lucru ce conteaza in viata de zi cu zi...SINCERITATEA fiind cununa trairilor interioare,rezultand DRAGOSTEA ...chipul perfect al nemuririi sufletului verzi,1 67 ,satena ...atragatoare inceputul e de cele mai multe ori infricosator...sfarsitul de cele mai multe ori trist...dar exista intotdeauna o cale de mijloc care conteaza cel mai mult...e important sa credem ca exista respectiva perioada compatibila cu ceea ce ne dorim... |
|
|
pussycatsweet
|
Femeie, 21 ani Necasatorit(a) Iasi Romania |
Imi place..imi place sa mi imaginez ca sunt in viata,din cand in cand,din ploaie-n ploaie si din inzepezire-n inzapezire,imi place sa cred ca exista puteri mai inalte decat ratiunea..imi place ca pot insa crede in aripi nevazute..Imi place ca dupa soare,apare luna ,ca dupa ceea ce stiu apare ceea ce nu stiu,imi place ca evidentul se ascunde dupa picaturile de lumina..Apusul..imi place ca exista oameni pe care-i pot ura pe atat pe cat ii pot iubii si ca exista timp care-mi ofera posibilitatea asta...imi place ca inca mai pot crede ca orice este posibil ...ca binele poate fi rau si nimicul poate fi totul..imi place ca exista oameni care se gandesc la mine ..imi place ca sunt singura si pot exprima atatea lucruri...“\"In zadar fugim de ceea ce ne este drag, imaginea sa, mai iute decat marea si vanturile, ne urmareste pana la capatul lumii si oriunde am merge vom duce cu noi ceea ce ne ajuta sa traim...E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie,e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie...Nu exista nimic, nici macar pe jumatate, atat de dulce in viata Decat visul de iubire al unui tanar..Cine are capacitatea de a se indragosti, poate avea mereu incredere in iubire si in valoarea omului de care s-a indragostit..Pastreaza aceasta amintire a timpului care mai tarziu iti va oferi clipe de fericire, si nu uita ca in trecutul vietii tale m-ai cunoscut pe mine...Iubirea e tot ce dorim, iar in final e tot ce-am avut...O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara..si cum af fi anul acela??..trist..ar fi parca fara viata..trebuie sa ne lasam iubiti si sa iubim cu aceeasi intensitate ..doar asta ne face viata mult mai frumoasa....sa avem pe umarul cui plange...sa ne zambim unuia altuia atunci cand gresim...Dragostea este intelepciunea nebunului si nebunia inteleptului..Iubirea te face sa plangi cand inca nu stii ce sunt lacrimile, iubirea te face sa razi in intunecimea noptii, purtandut-i visele pe aripile de fum ale zarilor..O dragoste generoasa isi are intotdeauna testamentul pregatit din timp...Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul... rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bucurie, sa iubesti inseamna sa te oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de soare..Iubesti pe cineva atunci cand ai ajuns sa vrei sa-i dai ceea ce ai mai bun si hotarasti sa i te dai pe tine insuti...Dragostea este o iluzie optica ce duce la orbire, o multitudine de calitati si chiar defecte îmbálsámate într-un trup cu umbre si oglindiri irezistibile... Dragostea poate fi TOTUL sau NIMIC... alegerea iubire, e numai a ta! ..Sa intelegi ca nimic nu are sens,sa intelegi ca lumina este doar lumina..iar cuvantul o alta durere..Sa te simti cea mai sigura creatura din lume.Ultimul glas ragusit al sperantei sa-si sopteasca in tine multele-i cuvinte ramase..sa ramai in mijlocul furtunii gol,atat de gol incat sa nici nu te poti recunoaste in oglinda.Care sa-ti fie ultima idee,care sa-ti fie ultimul gand,acela care sa coincida in sine uitarea cea din urma?Ce te simti in varful celui mai inalt munte?..Zeu?..Dorinta?..poate doar linistea cea mare s-o gasesti..poate ca acolo nimic nu se opune nimicului si inutilitatii..poate ca acolo vei fii un inger parasit de credinta..Cum ai putea uita de tine in locul cel mai apropiat de stele?...Eu incerc sa simplific sa aduc muntele la mine in suflet,sa incerc cu o pana de vultur sa dobor aerul cu loviturile mele orgolioase si pline de incredere oarba..asa sunt eu....Daca nu ma gandesc decat la tine inseamna ca te iubesc ? Daca te visez in fiecare noapte inseamana ca te iubesc ? Daca vreau sa fiu numai cu tine, singuri inseamna ca te iubesc ? Eu cre\'ca te iubesc tu ce crezi ? Invatati sa lasati pe chipul vostru sa infloreasca un zambet. Este darul pe care-l oferiti aproapelui, este darul pe care-l oferiti intregului Univers!Si daca doua inimi singuratice si-au dat pentru prima oara \'mana\' pt a forma ceva atat de frumos,numit DRAGOSTE,atunci Cupidon si-a indeplinit menirea!Dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au privilegiul de a-i descoperi puterea.Daca in drumul tau spre fericire vei suferi, plange muntilor, nu plange omului caci compatimirea lui e o ironie amara! Intelepciunea se dobandeste prin experienta... Incearca sa imparti si altora bucuria pe care ai gustat-o, facandu-i si pe ei fericiti...Iubirea e un sarut furat, un zambet inocent, o imbratisare patimasa... si un suflet smuls din piept...Adevarul esti tu insuti; ceea ce vezi ziua este un vis de zi, ceea ce vezi in somn este un vis de noapte...dar nu inceta niciodata sa zambesti :)..Dreptatea poate sa ne avertizeze asupra ceea ce este bine sa evitam; insa doar inima ne spune ceea ce este mai potrivit sa facem...Iubirea e un strop de lumina, un stop de poezie curata a inimii, si restul ...nebunie! Iubeste doar...
ma consider o fata normala..... comunicare intelegere.... |
|
|
*
MihaI blondu
|
Femeie, 32 ani Necasatorit(a) Iasi Romania |
O persona sociala Veti vedea Ceva ce inca nu am gasit |
|
|
|